Христос воскрес!

DSC_0422

«Христос воскрес!», а у відповідь Воістину воскрес!» – лунає у Козові.

У неділю, 8 квітня, християни святкували одне із найвеличніших свят – Воскресіння Христове. У соборі верховних апостолів Петра і Павла   відбулися святкові Літургії та освячення пасок.

DSC_0445

DSC_0461

«Сьогодні небо, земля і глибини підземні наповнилися світлом, бо Христос воскрес! Сьогодні ангели співають разом з людьми! Небеса співають разом із визволеними з аду і смерті, нашими праведниками і попередниками усього людського роду, бо Христос воскрес! Сьогодні людина звільняється від зла та смерті. Смерть сьогодні є переможена, бо Христос воскрес! Свято Христового Воскресіння є першим найбільшим і найвеличнішим християнським святом, празником усіх празників та торжеством усіх торжеств!» — такими словами щодо радісної звістки  звернулися священники храму.

_DSC0565_DSC0615

У цей радісний і великий день отці привітали  всіх вірних зі святом, і подякували всім тим, які долучилися до прибирання  собору та прилеглої території, а також  підготовки  великодніх кошиків для воїнів АТО.

Опубліковано у категорії: Новини