“Празник великий … двох апостолів Петра і Павла»

12 липня парафіяни собору відзначали свій храмовий празник.

Копия _DSC0007Богослужіння розпочалися о 10. 30 чином Вечірні та святкової Утрені, о 12.00 служилася Свята Літургія за участю 9 священиків. Службу Божу очолив декан Козівського деканату о. Роман Рокецький.

Копия DSC_0042Під час відправ люди мали можливість сповідатися.

DSC_0033 Празничну проповідь виголосив о. Омелян Кобель. DSC_0039З  привітальним словом і подякою за працю у розбудові  храму до духовенства і парафіян собору звернувся отець-декан. Службу Божу почергово співали три парафіяльні хори

DSC_0019У кінці служби присутнім священикам і гостям дякував парох о.Євген.  DSC_0070Завершилася празнична відправа Водосвяттям і оливопомазанням.

_DSC0080_DSC0078DSC_0090 Всіх присутніх окропили свяченою водою і запросили на Всеукраїнську прощу до Зарваниці. В цей день, за погодженням з духовенством храму,  проходила збірка коштів для лікування (проведення трансплантації печінки) хворої десятилітньої Тоні Мончак з Козови.  Заохочуємо всіх небайдужих молитовно чи матеріально долучитися до проведення дороговартісної операції і порятунку життя цієї дівчинки.

Опубліковано у категорії: Новини