Екскурсія у Карпати

27 – 29 серпня члени Марійської і вівтарної дружин (старша група) разом з отцем Володимиром Наконечним та керівниками групи Світланою Голяс і Надією Скрабут побували із духовно-пізнавальною екскурсією в Карпатах. У неділю о 7 год. ранку о. Володимир під супровід дитячого хору собору відслужив Святу Літургію і разом з парохом о. Євгеном Бойком благословили учасників екскурсії на щасливу дорогу. Діти проживали у приватній садибі «Соколине гніздо» в с. Яблуниця. У перший день вони мандрували стежками Довбуша і відвідали відпочинковий комплекс «Буковель», купалися в Озері молодості. На другий день, у свято Успення Пресвятої Богородиці, екскурсанти побували на Службі Божій у церкві св. Димитрія с. Татарів. На жаль, погода внесла свої корективи у програму мандрівки і похід на Говерлу довелося замінити виходом на полонину та грою в КВК. Учасники двох команд – «Енерджайзери» та «Карпатські прочани» -  на природі мали можливість проявити свої творчі здібності, фантазію, знання географії, історії, культури і традицій карпатського краю. На кухні для дівчаток був організований майстер-клас із ліплення вареників, якими досхочу пригощалися самі і радо частували гостей.  Юні господині приємно вразили дорослих своїми здібностями. Діти і дорослі грали в рухливі ігри, танцювали банси, ввечері смажили шашлик. Щодня після вечері о. Володимир проводив духовні бесіди, читав притчі, відповідав на запитання присутніх. Повертаючись додому, учасники екскурсії побували на карпатському ярмарку, що поруч із водоспадом Пробій, придбали пам’ятні сувеніри. Дорогою співали українських народних пісень, дякували Господу Богу та організаторам поїздки за цікаву мандрівку та відпочинок.