Cвято Першого урочистого Причастя

40122594_1025251010986061_1470064041522102272_n

24 серпня, в День  незалежності України, в соборі відбулася святкова Служба Божа, під час якої діти приступали до Тайни Першого урочистого Святого Причастя. Перед цим вони проходили підготовку до Першої Сповіді та урочистого Причастя, слухали духовну науку, яку проводив  отець Володимир Наконечний.  1Напередодні діти разом зі своїми батьками і хресними батьками сповідалися. Під час служби у проповіді о. Євген наголосив на важливості свята незалежності, яке, як і колись, відвойовується ціною людської крові. Відзначив незмінність з часу відкриття собору традиції  свята Першого урочистого святого Причастя у цей день. Парох привітав дітей та членів їхніх родин з цією важливою подією.  Він звернувся до батьків із проханням підтримувати добрі зерна Господньої науки, засіяні отцем –катехитом у дитячі серця. Закликав дітей до участі у молодіжних церковних спільнотах. Після Святої Літургії першопричасники віршами і піснями прославлями Ісуса і Пресвяту Богородицю, дякували  за Пресвяту Євхаристію. У кінці урочистої частини свята отці окропили дітей і батьків свяченою водою і вручили пам’ятні альбоми з побажаннями не втрачати упродовж життя Господньої ласки, яка є необхідною для щастя на землі і вічного щастя у небі. На завершення усім присутнім співали «Многая літа» і робили спільне фото.