Допомога пораненому бійцеві

CIMG4725

24 вересня о. Євген Бойко разом із представниками парафіяльних спільнот верховних апостолів Петра і Павла (смт. Козова ) та Різдва Івана Хрестителя (с. Теофіпілка) відвідав пораненого в зоні бойових дій нашого земляка, уродженця с. Купчинці, – Володимира Ожанського. Юнак був мобілізований 3 вересня 2014 року, 7 місяців воював у Дебальцевому в складі 128 окремої гірсько-піхотної бригади. Тут зустрічався зі священиками о. Євгеном Бойком та о. Омеляном Кобельом, які відвідували бійців на передовій.  Володя вийшов живим з цього котла, побував у відпустці, а 8 липня 2015 року отримав важке поранення, підірвавшись на розтяжці під Станицею Луганською. Лікувався у Харківському та Львівському військових госпіталях, зараз – у Тернополі. Тут переніс 4 операції, з його тіла витягнули 15 осколків, ще два знаходяться у хребті, то ж хлопця попереду чекає ретельне обстеження і операції. Пораненому бійцеві привезли на лікування кошти, зібрані  цими парафіяльними громадами (собор верховних апостолів Петра і Павла – 5 750 грн, церква Різдва Івана Хрестителя – 3 491грн). Долучилися до збірки випускники Козівської гімназії 2015 року (7-А клас – 1 400грн.) Володимир дуже вдячний небайдужим людям, які допомагають йому коштами, продуктами, молитвою, добрим словом. Велику шану і подяку висловлює лікареві – Ковальчуку Андрієві Олеговичу, який оперував його, щодня опікується і будь-що пообіцяв поставити  на ноги. І лікар, і пацієнт відзначили, що саме завдяки волонтерам, високій суспільній свідомості українців, молитвам до Бога тримається наша армія, живе в серцях віра в перемогу над ворогом і встановлення миру в Україні.