Духовні чування

Духовні  чування

24-25 листопада з ініціативи пароха собору о. Євгена Бойка та сотрудника        о. Володимира Наконечного відбулися духовні чування до свята св. Йосафата Кунцевича, ім’я якого носить недільна школа при храмі, та з нагоди завершення року Божого Милосердя. Чування розпочалися Вечірньою з Литією, після якої усі присутні разом зі спільнотою Матері в молитві молилися вервицю до Божого Милосердя. Ввечері служилися Молебні до Божого Милосердя, до Матері Божої в рік Божого Милосердя, Акафіст до св. Йосафата Кунцевича. Між тим був час для приватної молитви, духовних пісень, молитви в наміреннях. Упродовж чувань віряни мали можливість доступити святої Тайни Сповіді. 25 листопада служилася Свята Літургія, під час якої науку про святого священомученика Йосафата Кунцевича виголошував сотрудник при архикатедральному соборі Непорочного Зачаття м. Тернополя о. Ярослав Шевчук. Він також зупинився на ключових моментах  проповіді Папи Римського Франциска з нагоди завершення Року Божого Милосердя. Отець Ярослав наголосив, що хоч цей ювілейний рік завершився, та не проминає Боже Милосердя. Після Служби Божої священики благословляли мощами св. Йосафата та уділяли оливопомазання.