Хористи собору побували на парафії Василія Великого

image-0-02-04-a56bd46e80673a47263296eb359af71d46e4ecf541da49e8577c1117ab9b51a9-V

19 листопада молодіжний хор собору під керівництвом Наталії Смоляк за благословенням пароха о. Євгена Бойка побував на парафії святого Василія Великого в мікрорайоні селища цукровиків. Таким чином вони відзначили 6 річницю з часу створення  цієї спільноти. У листопаді 2011 року відбулися їхні  перші репетиції, і в цей час прийшов на парафію сотрудник о. Володимир Наконечний. Кожного року в листопаді місяці хор відзначає свою чергову річницю.  Декілька років назад хористи  започаткували традицію співати Святу Літургію  в такий день у інших  храмах деканату, знайомлячись з  парафіями та прославляючи там Творця. Таким чином вони побували у Великому Ходачкові, Медовій, Теофіпілці, Кривому. В церкві Василія Великого отець-декан привітав гостей з річницею створення хору і подякував за співслужіння, всім учасникам подарував образки недавно освяченої деканальної ікони Зарваницької Матері Божої, яка знаходиться у їхньому храмі.  Отець Роман відзначив хорошу традицію такої парафіяльної візитації хору і  запропонував продовжувати її по всьому деканату, нагадуючи, що собор будувався як храм для всього деканату, то ж добре, коли хористи у такий спосіб теж  виконують  таку соборну єднальну місію. Гості подякували отцю-декану та парафіянам церкви за гостинність, теплі слова і хороші відгуки про їхній спів та започатковану ними справу на славу Божу.