Молитовна хода в Козові

МОЛИТОВНА ХОДА В КОЗОВІ

31 жовтня в Козові відбулася молитовна хода «Стації Митрополита» приурочена ювілею Митрополита Андрея Шептицького. Захід розпочасвя Акафістом за прославу  Праведного Слуги Божого у храмі Успіння Пресвятої Богородиці за участі священиків деканату, представників влади, молоді та вірних.

Поченсим гостем був отець-доктор Віталій Козак, відповідальний у справах стратегії розвитку УГКЦ, який очолив ходу. Учасники проходили вулицями містечка з запаленими лампадками, несучи хоругви із зображенням Андрея Шептицького. Всі розважали над різними темами із послань Митрополита та підносили свої щирі молитви до Господа, просячи миру для всього Українського народу.

Завершилася хода в соборі верховних апостолів Петра і Павла, де священики відслужили Молебен в часі війни та Суплікацію. По завершенні отець-доктор звернувся до вірних зі словом, в якому всесторонньо розкрив багатогранність особистості Митрополита Андрея Шептицького, його життя і служіння для Церкви і Українського народу. В кінці всі учасники були помазані олійкою, освяченою на мощах святого Йосафата Кунцевича.