Свято Матері

У другу неділю травня,  коли відзначається День Матері, священики храму о. Євген і о. Володимир відслужили Святу Літургію, під час якої  серед інших прошень виголошувалася єктенія за всіх матерів. Отець Євген  привітав матерів, відзначивши особливе покликання і жертвенність жінки-матері. Після Служби Божої  члени Марійської та вівтарної дружин урочисто привітали всіх матусь, бабусь і прабабусь зі святом.

20180513_115317

Згадали й тих жінок, які готуються стати мамами. Для них усіх звучали вірші, пісні, побажання. Олег Кривак виконав пісню Скрябіна «Мам…»

20180513_115146 Славили учасники свята і Пресвяту Богородицю, і неньку Україну. Для неї і всього українського жіноцтва співали «Многая літа».20180513_115931

Приємним подарунком для присутніх була солодка випічка, підготовлена сестрицтвом парафії. У той же день в Зарваниці відбулася Всеукраїнська проща спільноти «Матері в молитві», в якій брало участь багато наших парафіян.