Веселі канікули з Богом

В понеділок  23 липня 2018 року  при соборі верховних апостолів Петра і Павла в  містечку Козова   розпочався табір  «Веселі канікули з Богом» під духовною опікою священиків Козівського деканату та семінаристів Тернопільської духовної семінарії імені Патріарха Йосифа Сліпого, а також аніматорів.

Урочисте відкриття розпочалося з Божественної Літургії, яку відслужили о. декан Роман Рокецький, о. Володимир Наконечний та о.Володимир Шмигель. В спільній молитві взяли участь як діти, так і аніматори.

Початок дня у таборі розпочинається о 10:00. Програма відпочинку буде досить насиченою, цікавою та повчальною. Кожний день розпочинатиметься із Божественої Літургії, діти братимуть участь у богослужіннях, слухатимуть курси катехизації, опісля  будуть різноманітні  банси, ігри, які не лише веселитимуть дітей, але й стимулюватимуть їх бути рухливими та позитивними весь день.

Протягом семи днів  діти зможуть цікаво і весело провести час на свіжому повітрі у духовному зростанні та фізичному загартуванні.