Закриття літнього табору «Веселі канікули з Богом»

28 липня, в день рівноапостольного князя Володимира,   відбулося урочисте закриття дитячого літнього табору «Веселі канікули з Богом».

_DSC0280О 10 годині  в соборі _DSC0275служилася Свята Літургія, після якої священики храму привітали зі святом всіх іменинників цього дня._DSC0290 _DSC0296Парафіяни собору вітали своїх духовних наставників о. Євгена з Днем народження та о. Володимира з іменинами._DSC0312_DSC0309_DSC0313 Потім  відбулося традиційне освячення води. В Будинку культури учасники дитячого табору разом зі своїми аніматорами представляли художні номери, які вони підготували на завершення «Веселих канікул»._DSC0346 Упродовж тижня діти мали можливість слухати духовну науку, співати, танцювати, розвивати свої таланти. Щодня служилася Служба Божа, священики заохочували учасників табору доступити святих тайн Сповіді та Причастя.  Працювало п’ять вікових груп по 42_DSC0324_DSC0422_DSC0349_DSC0334 дітей у кожній. З ними займалися брати-семінаристи, місцеві та приїжджі аніматори. Було багато активних помічників аніматорів, які виявили бажання у майбутньому теж стати аніматорами. Завершилися «Веселі канікули» традиційними бансами і солодким столом._DSC0179 Не дуже сприятлива погода дещо вплинула на відвідування табору та організацію роботи. _DSC0206_DSC0054_DSC0032Але, як завжди, всі учасники залишилися задоволеними від такої активної і цікавої форми дозвілля та  відпочинку, де на першому місці був Бог.