Зібрання членів парафіяльних рад

unnamed (1)

23 грудня з благословення митрополита Василія Семенюка в приміщенні актового залу Козівської школи мистецтв представниками комісії в справах мирян Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ  були організовані формаційні курси для членів парафіяльних рад в рамках стратегії УГКЦ «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом». Тут зібралися духовенство та представники парафіяльних спільнот Козівського і Козлівського деканатів.

unnamed

Зустріч розпочалася зі спільної молитви перед образом блаженного Володимира Прийми, проголошеного главою УГКЦ блаженнійшим Святославом Шевчуком покровителем усіх мирян. Перед присутніми виступила голова комісії у справах мирян Анна Зварич.

unnamed (6)

Вона розповідала про покликання і місію мирян, що полягає у тому, аби свідчити Христа. Закликала бути воїнами Христа, відчувати спільну зі священиком відповідальність за парафіяльне життя.Голова Літургійної комісії о. Іван Шкумбатюк говорив про парафіяльні ради, їх створення та провід.

unnamed (2)

Отець Мар’ян Паньків, член комісії мирян, мав доповідь на тему «Молитовне читання Святого Письма». Він заохочував до спільного читання і розважання над Святим Письмом в родинах і спільнотах. Наголошував на великій силі Божого Слова, оживленого в людському серці.

unnamed (3)

Від парафії святих верховних апостолів Петра і Павла учасниками зібрання були священики о. Євген Бойко та о. Володимир Наконечний, парафіяни Володимир Скульський (паламар), Марія Мартиновська (сестра-господиня), Ольга Дроняк (старша сестриця), Галина Турчин (касир), Світлана Голяс (редактор сайту), Павло Гадач (аніматор). Всі учасники курсів отримали від комісії у справах мирян посвідку про формацію членів парафіяльних рад та буклет «Хто такі миряни?» У кінці зустрічі з подячним словом виступив декан Козівського деканату о. Роман Рокецький.

unnamed (5)

Всі присутні разом заcпівали гостям Многая літа і помолилися спільною молитвою мирян.

unnamed (4)