“Золотий ювілей» подружжя

20180722_103404

19 липня  відзначали 50 літній ювілей подружнього життя  Олег і Наталія Смоляк. У той же день вони були на Святій Літургії і святкували цю поважну дату всією родиною. У неділю, 22 липня, після Служби Божої, священики о. Євген і о. Володимир ще раз  урочисто привітали ювілярів і вручили їм пам’ятну грамоту від єпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка. 20180722_103750Отець Євген благословив пару на подальше щасливе життя в такій же любові, злагоді, єдності, як дотепер. Парох в особливий спосіб відзначив працю керівника хорів пані Наталії, котра підтримала його в нелегкий час формування парафії святих верховних апостолів Петра і Павла і взялася за створення церковного хору. Так у соборі з’явився  спочатку головний (старший) хор, а згодом –  і молодший.20180722_103902 Хористи і всі  парафіяни щиро раділи за поважних «молодят», котрі, як 50 років назад, міцно трималися за руки, віталися і дякували присутнім низькими поклонами. Щасливим ювілярам всі дружно і багатоголосо співали  Многая і благая літа.