«Золотий ювілей» подружжя

20171105_101319

5 листопада відзначили 50-ти літній ювілей подружнього життя парафіяни Марія і Богдан Мартиновські. Після Святої Літургії вітальну Грамоту від архієпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівської архієпархії Василія Семенюка вручив подружжю парох собору о. Євген Бойко. Священики о. Євген та о. Володимир привітали сестру-господиню храму та її чоловіка з «золотим ювілеєм», подарували квіти і подякували пані  Марії за  багаторічну жертвенну працю для краси Божого храму. Побажали щедрого Божого благословення на многії літа, дочекати правнуків і 75 «діамантового» подружнього ювілею.

20171105_101421