Звернення до жителів району!!!

Шановні жителі району!

            На обліку служби у справах дітей  Козівської районної державної адміністрації  перебуває 42 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них: 30 дітей влаштовані у сімейні форми виховання (під опіку та піклування, у прийомні сім»ї), проте 12 дітей є вихованцями Бережанської школи – інтернату. Це діти двох родинних груп, які дуже хочуть виховуватися у родині, чекають, щоб  їх приголубила мати, взяв на руки батько.

          З метою створення дитячого будинку сімейного типу та влаштування однієї родинної групи дітей (5 дітей) у смт Козова придбано житловий   будинок, у якому проведено сучасний  ремонт, закуплено меблі, побутову техніку, посуд та ін.. Будинок повністю готовий для проживання. Діти з інтернатного закладу, які побували у будинку були приємно вражені  умовами проживання і з нетерпінням чекають дня, коли вони разом з родиною будуть проживати тут.

     То ж шукаємо сім»ю чи окрему особу, яка б захотіла пригорнути і зігріти дитячі знедолені сердечка та бути батьками – вихователями дитячого будинку сімейного типу. Такими вихователями може бути сім»я (або особа), яка добровільно за заробітну плату взяла на виховання та спільне проживання у придбаний будинок від 5 дітей-сиріт чи дітей, позбавлених батьківського піклування.

        Фінансування дитячого будинку сімейного типу здійснюється  за рахунок коштів державного бюджету. Розмір щомісячної  державної допомоги на дітей становить  2 прожиткових мінімуми для  дітей відповідного віку (близько 3 500 грн. на кожну дитину – вихованця). Крім того, батькам призначається та виплачується грошове забезпечення (заробітна плата), а робота батьків-вихователів   зараховується до трудового стажу.

    Звертаємося до кожної родини і людини, яка б хотіла та змогла подарувати родинне тепло,  любов,  ласку дітям! Ви матимете можливість  своєю сім»єю поєднатися з дітьми,  позбавленими батьківського піклування та проживати разом однією дружною родиною у комфортних умовах нового будинку. Дозвольте і таким дітям відчути радість щасливого дитинства у родинному колі!

    Чекаємо Вас у Козівському районному центрі соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді чи в службі у справах дітей Козівської райдержадміністрації за адресою: смт Козова, вул. Грушевського,38., ( тел. 2 28 66, 2 17 07, 0680327689, 0988488836).

      Щиро вдячні за  розуміння в інтересах дітей!

           З повагою працівники центру соціальних служб та служби у справах дітей Козівської райдержадміністрації.